Plus International Ltd.
Ana Sayfa   -   Biz Kimiz   -   Neler Yapıyoruz   -   Çalışma Örnekleri   -   Müşterilerimiz   -   Hakkımızda Yorumlar   -   Neredeyiz
Hakkımızda Yorumlar
Vedat Bülbül, Etabir A.Ş. / Birtaş Kablo ( Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı - Genel Müdür )
"Böylesine büyük, detaylı ve iddalı bir çalışmada firmanızla çalışmaktan çok keyif aldık. Yapıcı yönlendirmeleriniz, titiz ve detaycı yaklaşımlarınız ufkumuzu açtı. Avrupa'daki büyük kablo üreticileriyle yarışabilecek güvenilir bir web sitemiz oldu. Yurtiçi ve özellikle yurtdışından almış olduğumuz tepkiler bunun en güzel göstergesidir. Emekleriniz, sabrınız ve yaratıcılığınız için BİRTAŞ KABLO adına sonsuz teşekkürlerimi sunarım."

Kemal Kızılhan, AE Arma Elektropanç A.Ş. ( Yönetim Kurulu Başkanı )

"Hizmette mükemmel, güvenilir, konusunda uzman, titiz ve sözünde duran bir firma. Bize vermiş olduğunuz kusursuz hizmetlerden dolayı tekrar tekrar teşekkür ederiz."

Halim Aydın, Transay Taşımacılık ve Personel Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. ( Yönetim Kurulu Başkanı )
“Yeni web sitelerimizin oluşturulmasında ; yönlendirmelerinizle yaptığınız katkılarınız, kusursuz ve zamanında verdiğiniz hizmetleriniz ile bizi memnun ettiniz. Başarılı çalışmalarınız için teşekkür eder, işbirliğimizin devamını dileriz.”

Havva Kara, Schneider Electric ( Web Site & e-tools Sorumlusu )

"Müşterilerinizi önemsiyorsunuz. İstenilen çalışmalar ile ilgili hızlı geri dönüş yapıyorsunuz. Projeyi kaliteli ve zamanında teslim ediyorsunuz."

Aysel Güzel, Lamp 83 Aydınlatma A.Ş. ( Pazarlama ve Halkla İlişkiler Koordinatörü )
"Sunduğunuz hizmetler çok olumlu. Ürünlerimizin detaylı olması ve teknik spesifikasyonları yabancı olanlar için özel bir çaba gerektiriyor olmasına rağmen, yaklaşımınız ve gayretleriniz çok iyi bir izlenim edinmemize sebep oldu."

Orhan Kaman, Yapıtaş Kablo A.Ş. ( Satış ve Pazarlama Uzmanı )

“Fark yaratmak istedik ve oldu... Firmamıza özel bir web sitesi yaptırmak isterken PLUS ile tanıştık. Açıkcası istediğimiz kriterleri karşılayan bize profesyonel bir tasarımla yaklaşan tek firma oldular. Yapılan çalışmalar sonrasında sürekliliği sağlayabilmek ve yapılan işin arkasında durmak o firma ile uzun soluklu işler yapmayı sağlar. PLUS bize bu hissi yaşattı. Kendilerine destekleri ve yardımlarından ötürü teşekkürlerimizi bir borç biliriz.”


Ahmet Oruç Esin, AGİD - Aydınlatma Gereçleri İmalatçıları Derneği ( Genel Sekreter )
"Çok tatmin edici, güvenilir, sözüne sadık, designları gözokşayıcı, çözüm getirici, her zaman erişilebilir, hizmetler mükemmel."


Bülent Demir, Yavuz Pano A.Ş. ( İhracat Müdürü )

"Web sitemizde istediğimiz değişiklikleri istenilen zamanda kusursuz olarak yaptığınız için teşekkür ederiz."


Fahir Gök, Fersa Aydınlatma Sistemleri ( Genel Müdür )

"Fersa Aydınlatma olarak hizmetlerinizden çok memnunuz ve gelecek yılda da yeni reklam/tanıtım çalışmalarımızı yine sizinle yapmayı arzu etmekteyiz."


Mehmet Kaan Turşin, ECE Boya Kimya ( İhracat Müdürü )

"Kusursuz ve hızlı bir hizmet aldık. PLUS 'a teşekkür ederiz."

Sezgin Şahin, Teknomar Elektrik ( Şirket Yöneticisi )

"Bize verilen hizmetten ve ortaya çıkan ürünlerden çok memnun kaldık. Teşekkür ederiz."

Sabri Günaydın, HB Teknik Ltd. ( Elektrik Mühendisi )

"Bugüne kadarki başarılı çalışmalarınız için içtenlikle teşekkür eder, başarılarınızın devamını dileriz."
Copyright © Plus International Ltd. - Tüm hakları saklıdır. www.plus.com.tr